NÁBORStaň se členem Falconu!

Má vaše dítě zájem o to stát se florbalistou? Jste na správné adrese! Vyplňte, prosím, dle instrukcí popsaných níže přihlášku a my se Vám co nejdříve ozveme.

Krok 1: Přihlášení dítěte do klubu

Přihlášení do klubu je zprostředkováno klubovou platformou EOS, skrze kterou řešíme všechny informační záležitosti (tréninky, platby, události, …). Přihlášku vyplňte na odkazu ZDE.

Krok 2: Vyčkejte na schválení přihlášky

Vaše přihláška musí být nejprve schválena managementem týmu. Po schválení Vám do emailu přijde potvrzení, díky kterému si vytvoříte účet na klubové platformě.

Krok 3: Vytvořte si účet na klubové platformě

Po obdržení potvrzovacího emailu budete vyzvání k tvorbě uživatelského účtu na klubové platformě. Klubovou platformu budete využívat pro omlouvání dětí z tréninků, k úhradě členských příspěvků a jiných poplatků, ke komunikaci s trenéry a jako zdroj informací o nadcházejících akcích.

Krok 4: Nainstalujte si aplikaci Eos Clubsite na svůj mobilní telefon.

Díky tomu budete mít možnost ovládat klubovou sekci z Vašeho chytrého telefonu. Po nainstalování spárujte aplikaci s naším klubem pomocí QR kódu nebo pomocí číselného kódu 857 470.

Krok 5: Zdravotní prohlídka

Zdravotní prohlídku provádí praktický lékař. Po jejím úspěšném absolvování obdržíte Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, které nahrajete do klubové sekce. Bez tohoto dokumentu není možné nastoupit do zápasu!
Dodatečné informace

Na závěr přikládáme pár doplňujících informací, které se týkají vybavení hráče.

  • Dresy – všichni členové klubu mají povinnost nastupovat do zápasů v zakoupených jednotných dresech. Výjimku mají hráči přípravek, kde tyto dresy půjčujeme. Povinnou součástí hráčského vybavení je modrobílý dres, černobílý dres, kraťasy a štulpny.
  • Zapůjčení florbalového vybavení – pro malé začátečníky máme široký výběr holí k zapůjčení.
  • Nákup florbalového vybavení – Spolupracujeme s dodavatelem florbalového vybavení EXE SPORT, který prodává nejen florbalové hole, ale také sálovou obuv a jiné vybavení. Díky spolupráci mají naši hráči exkluzivní slevu, o níž si můžete přečíst v členské sekci.
  • Členské příspěvky se platí ve dvou splátkách (září, leden) ve členské sekci.

Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat! Tel.: 734 337 789, e-mail: sich@fbcfalcon.cz

Děkujeme, že jste se rozhodli stát součástí naší rodiny a doufáme ve spousta příjemných zážitků a úspěchů v našem týmu!Váš Floorball Club Falcon

#hrrnane