fb  cfbu  fbplayer

Letní soustředění v Neveklově 2017 - II. termín

Neveklov

Během sobotního rána dorazila do Neveklova naše druhá výprava a po odjezdu posledních opozdilců z prvního turnusu se mohla pustit do práce. Neveklovskou halu čekal další týden plný nejen florbalu.

Po obědě následovalo ubytování a kýžený začátek soustředění, jehož náplní byla hlavně práce na zdokonalení hráčů po technické i fyzické stránce.

Starší žáci se ihned po příjezdu vrhali do haly, nemohli se dočkat, až svoje dovednosti posunou zase o trochu výše. Během soustředění si opravdu zamakali. Běhali jako o život, aby zvýšili svoji kondici, posilovali, aby byli silnější. Ale především na sobě pracovali v hale, aby byli správně připraveni na sezónu.

Dorostenci a junioři byli kvůli nízkému počtu juniorů spojeni do jedné tréninkové skupiny, která samozřejmě také nezahálela. Tréninky herních situací tvořily značnou část programu, spolu s tréninkem střelby a zakončení. Ani běhání a posilování nesmělo chybět, takže i těchto aktivit si starší část naší výpravy užila dost a dost.

Celý týden provázelo značně příjemnější počasí než minulý rok, z čehož se těšili hlavně brankáři, nabalení ve výstrojích. Ke konci soustředění se konal turnaj týmu losovaných z obou kategorií. To už však bylo v čase, kdy junioři byli podpořit mužský celek na Czech open. Turnaj si hráči náležitě užili a zakončili tak druhý neveklovský turnus.

Už jsme všichni nedočkaví začátku sezóny, až nám všechny kategorie předvedou, jak se zdokonalily.

Aktuality

  • 26. 10. Podzimní prázdniny Z důvodu podzimních prázdnin se nekonají následující tréninky: 29. října - starší žáci a dorostenci, 30. října - přípravka, elévové a mladší žáci.
  • 19. 2. Jarní prázdniny Z důvodu probíhajících jarních prázdnin jsou v tomto týdnu (19. - 25. února) pozastavené tréninky všech mládežnických kategorií v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi.
  • 12. 8. Termíny soustředění v roce 2018 I v příštím roce se naše soustředění mládeže uskuteční v Neveklově. Junioři, dorostenci a starší žáci v termínu 28.7. - 4.8.2018. Přípravka, elévové a mladší žáci v termínu 4.8. - 11.8.2018.

důležité termíny
floorball player
gólmani
info pro nováčky